Про нас

BUTLERS — подарунки для Вашого дому!

Магазини BUTLERS — це торгова мережа, що нараховує більше 150 магазинів по всій Європі. Ми представляємо німецьку торгівельну марку, яка пропонує широкий асортимент подарунків, товарів для домашнього затишку, декору, меблів та аксесуарів найвищої європейської якості. Асортимент BUTLERS постійно оновлюється, доповнюється оригінальним або просто унікальним товаром. У BUTLERS Вас очікують готові рішення для сервірування святкового столу, відпочинку в заміському будинку або на природі, ідеї оригінальних подарунків рідним, близьким, колегам і друзям. Ми з радістю подаруємо Вам відчуття свята, тепла і душевної гармонії.

Концепція

Поєднуючи разом реальність та фантазію, ми пропонуємо Вам створити свій неповторний стиль. BUTLERS – оригінальні ідеї та нові рішення, джерело радості та натхнення.

Створи свій стиль

Якщо існує на світі місце де все повинно бути прекрасно, то це – Ваш ДІМ. Це місце де ми насолоджуємося відпочинком, спілкуванням з друзями чи просто хочемо побути наодинці. Це місце де ми є самі собою, де нас оточують улюблені речі. Якщо Ви згодні з усіма цими твердженнями, BUTLERS створений для Вас!

Навколо світу

Вивчаючи традиції та культури світу, BUTLERS створює оригінальний декор та аксесуари. Якісні товари для повсякденного використання та урочистих подій, розширюють кругозір і пробуджують уяву.

Цифри та факти


1829. Заснування компанії «Вільгельм Йостен та сини» — традиційного підприємства, універсального магазину розташованого в маленькому містечку Нойс, передмісті Дюссельдорфа. З сімейного підприємства народилася акціонерна компанія «Butlers-Josten Handel + Franchise GmbH», що спеціалізується на виготовленні порцеляни.

1999. Відкриття першого брендового магазину BUTLERS на Міттельштрассе, Кельн, Німеччина, братами Паулем і Вельгельмом Йостенамі спільно з Франком Хользафелем. До цього часу компанія працювала лише у виробничій сфері та досвіду ведення роздрібної торгівлі не мала.

2005. Через 5 років, після успішного запуску 50 магазинів в Німеччині, «Butlers-Josten Handel + Franchise GmbH» виходить на міжнародний ринок і створює підрозділ «Butlers Trading Ltd.» в Лондоні, Цюріху та Відні. Перший партнерський магазин був відкритий в Афінах, Греція.

2006. У цьому році яскраву вивіску BUTLERS побачили за межами Європи.

2009. Ми прийшли в Україну. Офіційний імпортер в Україні.

2010. BUTLERS вийшов на ринок Іспанії. Відкрито перший магазин в Мадриді.

2013. Українська мережа BUTLERS налічує 9, а міжнародний ринок — понад 150 магазинів.

2015. Українська мережа BUTLERS налічує 11 магазинів.

2017. Отримали нагороду Retail Awards-2017 в номінації

«Краща мережа магазинів подарунків».

2019. «20 років BUTLERS»

Концепція BUTLERS