Архів блогів
RSS

Блог

Романтична вечеря на двох

Інколи хочеться побути наодинці зі своєю другою половинкою та насолодитись компанією один одного. Наприклад, влаштувати романтичну вечерю дома, як у кіно. Тільки він та вона.

Все дуже просто. Поставили квіти, свічки, декілька тарілок й наче усе. Але ні, нічого не буває просто. Для ідеальної романтичної вечері у нас є декілька порад із сервірування столу.

BUTLERS готовий допомогти зробити все ідеальним.

Все починається зі скатертини

Безпрограшний варіант - класична біла скатертина. Вона завжди буде виглядати вишукано та зі смаком. Проте ніхто не забороняє експериментувати з кольорами та візерунками. Краще за все обирати з натуральних матеріалів. Наприклад, лляні скатертини BUTLERS.

Однак слід пам'ятати, що кольорова скатертина повинна бути у лаконічному ансамблі з посудом. Якщо ваш вибір пав на темні кольори, то тут діє правило “темна скатертина = світлі прибори”.

За що хапатись?

Навіщо стільки виделок та ложок? А це, взагалі, що за чудернацька виделка з двома зубчиками? А ця ложечка для чого? Друзі, видихаємо та розбираємось з усіма запитаннями.

По-перше, на стіл кладеться стільки столових приборів, скільки буде блюд. Не більше, не менше.

По-друге, приступаючи до їжі, беріть столові прибори найдальші від тарілки. Далі рухайтесь до центру, в залежності від зміни блюд.

Для романтичної вечері відмінно підійдуть готові набори столових приборів Butlers.

Тарілка та тарілочка

Кожне сервірування столу починається із закусочної тарілки. Загалом цього може вистачити.

Якщо ж ви запланували більше однієї страви, то слід запам'ятати, що під закусочну тарілку ставиться столова. Кількість страв пропорційна кількості тарілок.

Наприклад, ви можете обрати посуд серії SILVER LINING та не перейматись на цей рахунок.

А можна мені серветку?

Якщо ви хочете вразити своїх гостей, то обирайте серветки BUTLERS з натуральних тканин. Це буде виглядати вишукано та стильно.

Що стосується звичайних серветок, то їх можна викласти ближче до центру стола чи під правий край тарілки.

Вам білого чи червоного?

Що треба пам'ятати про сервірування бокалів?

Винні келихи бувають під біле та червоне вино. Для перших використовують великі та об'ємні, як от келих SAVOR. А для білого вина підійдуть келихи меншого типу DIAMOND.

Якщо ж ви шанувальник шампанського, то запам'ятайте, що такі келихи повинні бути вузькими.

Загалом цих невеликих порад буде достатньо, щоб створити ідеальну романтичну вечерю.

Подарунки до Дня Святого Валентина

Що ж, найромантичніший день у році вже не за горами. Він крадькома підбирається до нас. Напевно, багато із вас вже встигли це помітити: прикрашені вітрини, романтичні пісні, які лунають звідусіль, закохані блукають магазинами та обирають подарунки один одному.

BUTLERS теж вирішив долучитись до святкування Дня Закоханих. Ми довго міркували, що ж саме можна підготувати для вас і ось що в нас вийшло.

Келихи для вина та шампанського

В День Закоханих не можна, а потрібно підняти келих ігристого за теплі та щирі стосунки. Пропонуємо придивитись до витончених келихів BUTLERS.

З таким подарунком можна святкувати хоч кожного дня.

Тарілка закоханих

Яка перша асоціація у вас, коли ви чуєте “День Всіх Закоханих”? Ну авжеж, це серце.

У нас на цей випадок є найромантичніший посуд - тарілки HEATS! Незвично та дуже зворушливо. В таких тарілках романтична вечеря буде обрамлена серцями кохання!

Форма для випічки

Подаруй своє серце, але не справжнє, можна шоколадне, створене своїми руками. Знайомтесь із нашою формою для випічки SWEETHEART.

Ви зможете спекти найсмачніший шоколадний брауні у світі, додати крихту ваших почуттів та подарувати його своїй коханій людині.

Свічки та підсвічники

Оду свічкам можна співати цілу вічність. Такого затишку й романтичного настрою не створить ніщо у світі, окрім свічок BUTLERS.

Тільки уявіть, все заставлене свічками різного розміру й кольору. Мерехтять підсвічники BUTLERS, котрі грайливо заграють зі світлом. Та десь на фоні тихенько грає джазова пластинка. Ммм…

Подарунок для двох

Кохання - це тандем двох людей, що щиро кохають один одного. Пара, котру об’єднав бешкетник-Купідон.

А ми, як той херувим, готові дарувати вам подвійне задоволення від життя. Парні чашки BUTLERS створені для нього та для неї.

Сподіваємось, що наша підбірка подарунків стане вам у пригоді. Найромантичнішого вам дня у році!